O firmie

 

     Oferowane przez nas usługi docenili już klienci z rynku lokalnego, z małych górskich miejscowości leżących w bezpośrednim sąsiedztwie bazy naszej firmy. Jako, że zauważyliśmy duże zainteresowanie naszymi produktami poza obszarem województwa małopolskiego postanowiliśmy rozpocząć działanie na szerszą skalę. Pierwszym krokiem jest reklama w Internecie.


      Działanie naszej firmy opiera się na wiedzy i umiejętnościach doświadczonej kadry  pracowników, zestawie markowych narzędzi, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość wykonania oraz terminowość odbioru zamówienia.


     Jesteśmy stale otwarci na potrzeby i oczekiwania naszych klientów, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy w indywidualny sposób, realizując najbardziej nietypowe zamówienia dotyczące wielkości, kształtu, koloru oraz stolarki okienno-drzwiowej, jak i produkowanych na indywidualne zamówienie domków letniskowych, garaży czy altan ogrodowych.


     Myślicie Państwo o wymianie starej stolarki czy też realizujecie dom swoich marzeń, a może potrzebujecie domek letniskowy lub garaż? - ....zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji i udzielimy niezbędnych informacji oraz pomocy.